طراحی گرافیک

این بخش از مسابقه شامل سه سوال در زمینه های : *طراحی رابط کاربری موبایل* طراحی رابط کاربری وب* طراحی کاراکتر و شخصیت پردازی، است. هر یک از شرکت کنندگان به دلخواه خود می توانند هر کدام (یا همه) موارد فوق را برای انجام، انتخاب نمایند. بدیهی است که شرکت در بیش از یک زمینه، شانس برنده شدن شرکت کننده را افزایش می دهد. لازم به ذکر است که طراحی رابط های کاربری موبایل و وب، بدون نیاز به کدنویسی و صرفا به وسیله ابزارهای طراحی می بایست انجام گیرد و دانش برنامه نویسی افراد در زمینه html,css,js به هیچ وجه مورد ارزیابی قرار نخواهد گرفت. شرکت کننده میتواند با هر کدام از ابزارهای گرافیکی از قبیل sketch، Illustrator، Photoshop ... طرح خود را پیاده سازی نماید و از این نظر محدودیتی وجود ندارد. شرکت کنندگان در مرحله اول مسابقه نیاز به ارسال فایل لایه باز پروژه را ندارند و فقط طرح هایی که به مرحله دوم داوری راه پیدا کنند، می بایست فایل لایه باز را (برای اثبات انجام توسط شرکت کننده)، ارسال نمایند.

قوانین مسابقه

استفاده از ابزارهای آماده مثل action ها، فایل های لایه باز موجود در اینترنت مثل freepik و GraphicRiver باعث حذف اثر از داوری خواهد شد.

اثر ارسالی از نظر فنی باید شامل حداقل استانداردها از نظر رنگ، رزولوشن و نسبت حجم فایل نهایی باشد.

نوآوری و خلاقیت در اجرای پروژه امتیاز مثبت برای شرکت کننده به همراه دارد.

سوالات متداول

نحوه ثبت نام به چه صورت است؟

با ورود به بخش ثبت نام و وارد کردن ایمیل، کد فعالسازی برای شما ارسال می گردد. کد ارسال شده را در بخش مربوطه وارد کرده و وارد بخش ورود اطلاعات شخصی می گردید.

کد فعالسازی برای من ارسال نمی شود

در صورتیکه کد فعالسازی ارسال نشد، بر روی لینک ارسال مجدد کلیک کنید. اگر همچنان کدی برای شما ارسال نگردید، لطفا با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

سوالات مسابقه چگونه قابل دسترس است؟

پس از پایان مهلت ثبت نام، سوالات مسابقه در پنل کاربری شما قابل دسترس است و می توانید آن را دانلود نمایید.

آیا می توانم در بیش از یک رشته ثبت نام کنم؟

بله، امکان شرکت در بیش از یک رشته (حتی تمامی رشته ها) برای همه شرکت کنندگان امکان پذیر است

نحوه ارسال پاسخ و پروژه به چه صورت است؟

در پنل کاربری در جدول رشته هایی که ثبت نام نموده اید، بخش بارگزاری سوالات قرار داده شده است.

نحوه اعلام نتایج به چه صورت است؟

نتایج مسابقه در جشن اختتامیه که به همین منظور برگزار می گردد، اعلام می شود. ضمن اینکه این نتایج در وب سایت internat.ir نیز جهت مشاهده شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.