طراحی وب و توسعه رابط کاربری (UI/UX)

مهارت و استفاده بهینه از کدهای Html وcss و js از یک سو و رعایت استانداردهای تجربه کاربری از سوی دیگر، موجب کسب امتیاز در این بخش از مسابقه می گردد. شرکت کنندگان در این بخش می بایست طرح پیشنهادی را به صورت کاملا بهینه، پیاده سازی نمایند. استفاده از ابزار و کتابخانه ها به صورت معقول و بدون بالارفتن غیرمنطقی حجم پروژه، به دلخواه شرکت کننده آزاد است. استفاده بدون دلیل از کتابخانه ها و پلاگین های آماده که کارائی وب سایت مورد نظر را پایین بیاورند و یا سرعت اجرای پروژه را تحت شعاع قرار دهند باعث کاهش امتیاز می گردد. ارسال پکیج کامل پروژه شامل همه فایل ها و پوشه های مورد نیاز ضروری است.

قوانین مسابقه

سرعت بارگزاری صفحه طراحی شده در امتیاز دهی موثر است.

خلاقیت و ایده پردازی در طراحی امتیاز بالایی دربر دارد.

استفاده بهینه از کدهای html و css و javascript به همراه مستندسازی های مربوطه مورد نیاز است.
هر شرکت کننده ملزم به ارسال یک فایل با فرمت .txt در Root پروژه می باشند و در این فایل می بایست فعالیت ها، کتابخانه های موجود و نقاط قوت پروژه خود را ذکر نمایند

سوالات متداول

نحوه ثبت نام به چه صورت است؟

با ورود به بخش ثبت نام و وارد کردن ایمیل، کد فعالسازی برای شما ارسال می گردد. کد ارسال شده را در بخش مربوطه وارد کرده و وارد بخش ورود اطلاعات شخصی می گردید.

کد فعالسازی برای من ارسال نمی شود

در صورتیکه کد فعالسازی ارسال نشد، بر روی لینک ارسال مجدد کلیک کنید. اگر همچنان کدی برای شما ارسال نگردید، لطفا با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

سوالات مسابقه چگونه قابل دسترس است؟

پس از پایان مهلت ثبت نام، سوالات مسابقه در پنل کاربری شما قابل دسترس است و می توانید آن را دانلود نمایید.

آیا می توانم در بیش از یک رشته ثبت نام کنم؟

بله، امکان شرکت در بیش از یک رشته (حتی تمامی رشته ها) برای همه شرکت کنندگان امکان پذیر است

نحوه ارسال پاسخ و پروژه به چه صورت است؟

در پنل کاربری در جدول رشته هایی که ثبت نام نموده اید، بخش بارگزاری سوالات قرار داده شده است.

نحوه اعلام نتایج به چه صورت است؟

نتایج مسابقه در جشن اختتامیه که به همین منظور برگزار می گردد، اعلام می شود. ضمن اینکه این نتایج در وب سایت internat.ir نیز جهت مشاهده شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.