برنامه نویسی وب

شرکت کنندگان در این بخش از مسابقه نیاز به مهارت در زمینه برنامه نویسی وب با هر نوع زبان و یا فریمورک دلخواه می باشند. برنامه های تحت وب نوشته شده می بایست در هاستی که اطلاعات آن اعلام خواهد شد و یا هاست شخصی شما (بسته به نظر کاربر) آپلود شوند و آدرس و یا دامین آن در یک فایل txt در پنل کاربری بارگزاری شود. هیئت داوران نرم افزارهای شما را از این طریق بررسی می نمایند و فقط نرم افزارهایی که به دوره دوم داوری راه پیدا کنند، نیاز به ارائه سورس و مستندات لازم برای اثبات انجام آن توسط شرکت کننده دارند. فراموش نکنید که کدهای بهینه با حداقل زمان اجرا شرط راهیابی به مرحله دوم مسابقه است. برنامه شما باید قبل از ارائه به مسابقه، عیب یابی نهایی شده باشد و عدم کارکرد برنامه در زمان اجرا و یا قطع برنامه در حین انجام فرآیند، موجب حذف شرکت کننده از روند مسابقه می گردد .

قوانین مسابقه

نوآوری و خلاقیت در الگوریتم نوشته شده توسط کاربر، موجب امتیاز مثبت می گردد.

استفاده از کتابخانه ها و پلاگین های آماده در صورت بالارفتن غیرمنطقی حجم پروژه و افت سرعت برنامه، مجاز نیست

هر شرکت کننده ملزم به ارسال یک فایل با فرمت .txt در Root پروژه می باشند و در این فایل می بایست فعالیت ها، کتابخانه های موجود و نقاط قوت پروژه خود را ذکر نمایند. به علاوه برای هر پروژه فایل manifest.json آن نیز نیاز است.
در صورت استفاده از هر کتابخانه یا پلاگین، لینک منبع و دلیل استفاده از آن ذکر گردد

سوالات متداول

نحوه ثبت نام به چه صورت است؟

با ورود به بخش ثبت نام و وارد کردن ایمیل، کد فعالسازی برای شما ارسال می گردد. کد ارسال شده را در بخش مربوطه وارد کرده و وارد بخش ورود اطلاعات شخصی می گردید.

کد فعالسازی برای من ارسال نمی شود

در صورتیکه کد فعالسازی ارسال نشد، بر روی لینک ارسال مجدد کلیک کنید. اگر همچنان کدی برای شما ارسال نگردید، لطفا با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.

سوالات مسابقه چگونه قابل دسترس است؟

پس از پایان مهلت ثبت نام، سوالات مسابقه در پنل کاربری شما قابل دسترس است و می توانید آن را دانلود نمایید.

آیا می توانم در بیش از یک رشته ثبت نام کنم؟

بله، امکان شرکت در بیش از یک رشته (حتی تمامی رشته ها) برای همه شرکت کنندگان امکان پذیر است

نحوه ارسال پاسخ و پروژه به چه صورت است؟

در پنل کاربری در جدول رشته هایی که ثبت نام نموده اید، بخش بارگزاری سوالات قرار داده شده است.

نحوه اعلام نتایج به چه صورت است؟

نتایج مسابقه در جشن اختتامیه که به همین منظور برگزار می گردد، اعلام می شود. ضمن اینکه این نتایج در وب سایت internat.ir نیز جهت مشاهده شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.